Neden Öztek Teknoloji ?

Teknolojik ihtiyaçlara çözüm sunmak amacıyla kurulmuştur

Devamını Oku
Global Çözümlerimiz

Öztek Teknoloji Bir çok alanda hem tüye hem dünyada çözümler üretiyor

Devamını Oku
Tamamladığımız Projeler

Öztek Teknoloji Olarak  tamamladığımız bazı projelerimiz.

Devamını Oku

Hizmetler & Çözümler

DATA NETWORK

Yerel alan ağlarının ekibimiz tarafından gerçekleştirilen özenli tasarımı.

KABLOSUZ AĞLAR

Kablosuz ağ uygulamalarımız ile müşterilerimize en iyi, en güvenilir ve en kolay yönetilebilir kablosuz ağ çözümlerini sunmaktayız.

YAPISAL KABLOLAMA

bilişim, telekom ve otomasyon alanlarında kullanılan her türlü fiber optik ve bakır sistemlerin dizaynını sizler için üstleniyor.

KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Kartlı Geçiş ve Turnike Sistemleri; İş yerleri, büyük kurum ve modern binalarda, gerekli giriş çıkışların denetimli ve izlenebilir olarak yapılması.

YANGIN ALARM SİSTEMLERİ

Yangın alarm sistemlerine kadar geniş bir skalada ürün ve çözümler sunan Öztek Teknoloji, size daha güvenli binalar vaad eder.

İNTERCOM SİSTEMLERİ

Görüntülü intercom sistemleri, geleneksel apartman konuşma sistemlerinden farklı olarak, kapıdaki misafirleriniz ile görüntülü olarak da iletişim kurmanıza imkan sağlar.

ÖZTEK TEKNOLOJİ İLE BİR ADIM
DAHA ÖNDESİNİZ...

Hizmet Ve Çözümlerimiz

UPS

Olası bir elektrik kesintisi durumunda çok değerli bilgilerinizin kaybı söz konusu olabilir. Bu tür tehlikelere karşı alınacak en etkili önlemin Online ups sistemleri kurulumu olduğunu söyleyebiliriz.

daha fazla oku
MERKEZİ SAAT SİSTEMLERİ

Merkezi saat sistemleri, bir ana merkez saat ve buna bağlı olarak çalışan, dijital ve analog tali saat ünitelerinden oluşturulmuştur. Yan saatler sürekli olarak

daha fazla oku
IP TV, UYDU

SMATV, birden fazla uydu ve yayın sistemini birleşik olarak tüm TV noktalarına zayıflamadan ulaştırmak ve dağıtmak amacıyla tasarlanmıştır.

daha fazla oku
SIRA YÖNETİM SİSTEMLERİ

Sıra yönetim sistemleri; bankalar öncelikli olmak üzere, sıra sıra beklemeye dönük her birimde düzen sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

daha fazla oku

Avaya Space

Avaya Spaces, çevrimiçi ekip işbirliğini destekleyen bulut tabanlı bir video konferans ve toplantı uygulamasıdır. Sık konular ve devam eden projeler için “alanlar” yaratırsınız. Ekip üyeleri mesaj göndermek, buluşmak, içerik paylaşmak ve daha pek çok şey yapmak için boşluklara girer. Her üye eylemi görür, böylece hiçbir şey kaçırılmaz ve iş ilerlemeye devam eder.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe