Skip to content

Roman

Yeni Eklenenler

Roman Mağazaları İletişim Altyapısını Öztek Teknoloji ile yeniledi.

Roman Mağazaları, IP Telefon iletişim sistemlerinde AVAYA, Kablolu ve kablosuz ağ çözümlerinde EXTREME NETWORKS, Güvenlik sistemlerinde HIKVISION markası ile ÖZTEK TEKNOLOJİ MÜHENDİSLİK A.Ş.’nin hizmet kalitesinde yeni projesini hayata geçirdi.

Turgut Toplusoy’un girişimi olarak İstanbul Nişantaşı Rumeli Caddesi’nde İlk mağazasını açan, kaliteli ve sürdürülebilir üretim anlayışıyla 1980 yılında yolculuğuna başlayan Roman, kısa sürede, yenilikçi, tasarım gücü yüksek koleksiyonları ile sevilen markalar arasında yerini aldı.
Yurtiçinde 58, yurtdışında 17 mağazası ve online store ile tüm dünyadaki müşterilerine ulaşan Roman bugün, Türkiye ve dünyada sektöre yön veren lüks hazır giyim markalarından biri haline gelmiştir.
Roman, günlük giyimden, kokteyl ve gece elbiselerine uzanan geniş ürün yelpazesi ile trendleri takip eden, stilinden ödün vermeyen, kendine güvenen kadınların gardırobunu gündüzden geceye tamamlıyor. Koleksiyonda, krep, ipek, koton ağırlıklı yüksek kalitedeki kumaşlar, özgün tasarımlarla hayat buluyor. Detaylarda farklılaşan modelleri ile zamansız ve ikonik Roman kadınına vurgu yaparken, sofistike ve modern çizgisini şıklıkla birleştiriyor.
Merkez yönetim binası, Lojistik operasyon merkezi ve tüm Şubelerin veri iletişimini ülkemizin önde gelen iletişim operatörü Türkcell’den Mpls olarak almaktadır. Türkcell Gebze veri merkezine konumlandırdığımız dünyanın en eski iletişim sistemi üreticisi olan Avaya iletişim platformu sayesinde tüm Roman lokasyonlarında Avaya’nın yeni nesil ip telefonları ile kesintisiz iletişim tesis edilmiş oldu.
Roman yönetim binasının kablolu ve kablosuz data network altyapısı Extreme network ürün ailesi ile yenilenerek çok daha yüksek performanslı ürünler ile iş sürekliliği ve iş verimine katkı sağlamıştır.
Ayrıca dünyanın en büyük güvenlik kamera üreticisi olan Hikvision IP kamera ürünleri ile yüksek kalite ve çözünürlükte, arzu edilen 7/24 yüksek güvenlik standartlarında, kör nokta kalmayacak şekilde tasarımı yapılmıştır.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print