Skip to content

Avaya

Avaya Vantage™ K165/175

Her şeyden önce hazırlık başarının anahtarıdır.

Kökenleri 130 yıl öncesine, Telefonun Mucidi Alexander Graham Bell ve AT&T ye dayanmakta olan Avaya, şirketlerin pazar avantajı kazanmasını sağlayan Dijitalleşen Akıllı İletişim çözümleri sunmaktadır. FORTUNE100® listesinde yer alan şirketlerin %90’ından fazlası da dahil olmak üzere, 141 milyon Unified Communications kullanıcısı, 5,5 milyon Contact Center kullanıcısı, 3,5 Milyon Bulut kullanıcısı, 175 ülkede 120 bin müşteri, Her gün Avaya tarafından desteklenen 11,7 milyar iletişim deneyimleri, CC ve UC'de, $3,0 milyar Pazar Payı Lideri olan Avaya Global Hizmetleri ile her büyüklükteki firmaya kapsamlı hizmet ve destek vermektedir.

Avaya ABD merkezli Telekomünikasyon Ekipmanları üreticisi. Şirket 2000 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nin New Jersey eyaletindeki Basking Ridge kentinde kurulmuştur. Firmanın kökenleri Alexander Graham Bell ve AT&T ye dayanmaktadır.

Müşteri hizmetleri: 00 1 908-953-6000
Genel merkezi: Santa Clara, Kaliforniya, ABD
CEO: Jim Chirico (1 Eki 2017–)
Gelir: 3,27 milyar USD (2017)
Üst kuruluş: Avaya Hldgs
Yan kuruluşlar: Radvision, Esnatech, Sipera Systems

Neden AVAYA

Global Deneyim

Birleşik İletişim için Gartner Magic Quadrant, Birleşik İletişim ve İşbirliği için Aragon Research Globe ™ ve IDC MarketScape: Dünya Çapında Birleşik İletişim ve İşbirliği Satıcı Değerlendirmesi'nde tanınmış bir lider.

İnovasyon ve Yatırım

İş akışlarınızı otomatikleştirin, Yapay Zekayı etkinleştirin, IoT'den gelen verileri kullanın ve makine öğrenimi yoluyla verimliliği artırın. 4.800'ün üzerinde patentle, yeniliklerimiz bugün ve gelecekte işinize güç katar.

Açık Ekosistem

Çözümünüzü açık API'larımız, SDK'larımız ve geniş, hazır bulut entegrasyonu ve standartların benimsenmesi ile entegre edin ve özelleştirin.

Portföy Genişliği

İhtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyan tek bir deneyim olan Avaya IX Workplace'i benimseyin. En küçük yerel işletmeden en büyük küresel işletmelere kadar Avaya, ister şirket içinde, ister bulutta, ister hibrit bir modelde olsun UC'yi tek bir yere koyar.