Öztek Teknoloji

2005 yılında faaliyetlerine başlayan Öztek Teknoloji güven ve kaliteyi ön planda tutan hizmet anlayışı ile bütün sektörlerde gelişen teknolojik ihtiyaçlara çözüm sunmak amacıyla kurulmuştur. Zayıf akım sistemleri ve haberleşme alanlarında projeler yürütmekte olan Öztek Teknoloji, sahada uzman mühendis ve teknik kadrosuyla sistem tasarımı ve entegrasyonu gerçekleştirmektedir. Akıllı (?) ve ileri teknolojiler konusunda çözüm odaklı çalışmalar yapan Öztek Teknoloji, sunduğu profesyonel hizmet ağı sayesinde sektörünün saygın, bilinen ve en güvenilir elektronik sistemler ve teknolojik firmaları arasındaki yerini almıştır.

Geliştirmiş olduğu çözümler sayesinde müşterilerinin teknolojik alanlarda ihtiyaç duyduğu ve çalışma verimliliğini arttıracak projeler üstlenen Öztek Teknoloji, sizleri her zaman bir adım öne taşımak amacıyla hareket etmekte ve yurt dışında sektöre dönük yeni pazarlar yaratmaktadır. Alanında lider, yurt dışı ve yurt içi çözüm ortaklarının da sayesinde geniş ürün karması –portföyü- sunmakta ve global çapta hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Geliştirmiş olduğumuz çözüm ve hizmetlerimizle, müşterilerimize değer katacak etkin teknolojik çözümler sunan güvenilir bir hizmet anlayışı ile çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Ülkemizi, global çapta çevreye duyarlı ve ileri teknolojik gelişmeler konusunda modern dünya ile hareket eden bir merkez haline getirmeye çalışmaktayız. Öztek Teknoloji olarak, benimsemiş olduğumuz hizmet politikası sayesinde, sektörün lider şirketleri arasında yer almaya devam etmek için bütün özverimizle müşterilerimizin yanında olmaya çalışıyoruz.

Fikirlere farklılıklara çevreye saygıyı, bütünlük adına tutarlılığı ve etik olmayı, rekabetçiliği, takım çalışmanın önemini en önde tutan şirketimiz çalışmalarında verimliliği esas alarak çözüm ortağı olmayı esas edinmiştir.