Skip to content

Danışmanlık ve Projelendirme Hizmetleri

Danışmanlık ve Projelendirme Hizmetleri - ÖZTEK TEKNOLOJİ
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on print

Ürün uzmanlarımız, projelendirme ve fiyatlandırma sürecinde ihtiyaçlarınızı inceleyerek size önerilerde bulunur ve ücretsiz danışmanlık hizmeti sunar.

Projelerde planlanan sistem tasarımlarının kontrol ve uygulanabilirlik çalışmaları da yine aynı hizmet kapsamında gerçekleştirilir. Kompleks sistem dizaynlarında ve ürün yapılandırmalarında satış öncesi destek grubumuz ve teknik destek birimlerimiz müşterimizin ihtiyaçlarına uygun ürünleri seçer ve projelendirme yapar.

Günümüzde kamu veya özel şirketlerin yönetim, üretim, satış, teknik servis, depolama ve sevkiyat faaliyetleri birden fazla yerden gerçekleştirilmektedir. Öztek Teknoloji olarak uzun yıllara dayanan birikimimiz ile bu ve benzer dağıtık yapıların IT altyapısı üzerinde bütünleştirilmesi için ihtiyaç duyulan çözümleri Müşteriyi daha iyi dinleyerek en optimum mühendislik desteği sağlayarak sunmaktadır.

İletişim sistemlerinin gelişmesi ile beraber çağdaş yapım teknikleriyle gerçekleştirilen akıllı binalar, tasarım aşamasından kullanıma kadar çok çeşitli alt sistemler ile bunların tasarım ve üretimini üstlenen disiplinleri uyum içinde bir araya getirmekte ve son derece titiz bir çalışmayı gerektirmektedir.

Gelişen teknoloji ve endüstri ötesi ortamda binalar daha verimli bir şekilde yönetilerek, kullananların gereksinmelerine daha iyi yanıt vermekte ve iş dünyasının yüksek teknoloji ürünlerini daha etkili bir şekilde uzlaştırmaktadır.