Skip to content

Avaya Space

Yeni Eklenenler

Aynı Odadaki Herkes Nerede Olursa Olsun

Avaya Spaces, çevrimiçi ekip işbirliğini destekleyen bulut tabanlı bir video konferans ve toplantı uygulamasıdır. Sık konular ve devam eden projeler için “alanlar” yaratırsınız. Ekip üyeleri mesaj göndermek, buluşmak, içerik paylaşmak ve daha pek çok şey yapmak için boşluklara girer. Her üye eylemi görür, böylece hiçbir şey kaçırılmaz ve iş ilerlemeye devam eder.

Görevleri iletmenin ve yönetmenin bu basit ve kullanışlı yolu, her ikisini de büyük ve pahalı platformlara atlamadan birleştiren bireysel video konferans veya mesajlaşma uygulamalarından bir adım önde. Tüm ekibiniz herhangi bir cihazı kullanarak nerede olurlarsa olsunlar çalışır ve buluşur. Ekran paylaşımından videoya, sese ve üretkenlik ve organizasyon araçlarıyla sohbet etmeye kadar Avaya Spaces’i kullanarak işlerinizi yapın.

Avaya Spaces’te Neler Var?

  • Bulutta Kişisel Toplantı Salonu
  • Sesli ve Görüntülü Konferans – 500 katılımcıya kadar
  • Aynı Anda Görünen 35 Katılımcı
  • Masaüstü ve Uygulama Paylaşımı
  • 1’e 1 Görüntülü Arama
  • 20’den Fazla Ülkede Yerel Telefonla Arama
  • Doğrudan ve Takım Mesajlaşma
  • Dosya paylaşımı
  • Grup Görevi Yönetimi

Avaya Space Özellikleri

 

Ücretsiz Avaya Spaces Denemenize Başlayın

Avaya Spaces’i ücretsiz kullanın ve tüm ekibinizle tanışmak, paylaşmak, sohbet etmek ve daha fazlası çok kolay olduğunda üretkenliğinizi artırın. İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz – ancak iddia ediyoruz  bu uygulamanın gitmesine izin vermeyeceksiniz.

Ücretsiz Avaya Spaces teklifimiz, kişilerin ve kuruluşların uzaktan bağlantı kurmasına ve işbirliği yapmasına olanak tanıyan ve sohbet, ses, video, çevirimiçi toplantılar ve içerik paylaşımını entegre etmenin ötesine geçen bir bulut toplantısı ve ekip işbirliği çözümü sunar. Kullanıcılara, 200 katılımcıya kadar sesli ve görüntülü konferans dahil olmak üzere gerekli tüm toplantı ve ekip işbirliği özelliklerini sunar.

Seyahat ve bağlantı sınırlı olduğunda kullanıcılara iletişimleri izlemek ve görevleri yönetmek için basit, güvenli ve etkili bir yol sağlayan mobil özellikli bir çözümdür. Bu ücretsiz teklifin, kuruluşların ve insanların bu küresel zorluk karşısında iletişim kurmasına ve bağlantı kurmasına yardımcı olabileceğini umuyoruz.

AVAYA CLOUD VİDEO KONFERANS sistemini kullanmak için Google veya Microsoft mail hesabınızın olması yeterlidir.

https://spaces.zang.io/

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print