IP TV, SATELLITE

iptv

IP TV, SATELLITE

Smatv is designed to deliver and distribute multiple satellite and broadcast systems together without weakening to all TV points.

Kurmuş olduğumuz bu sistem genel olarak uydu antenleri, yayın merkezi ve dağıtım sistemlerinden oluşur. Kalabalık mekanlar ve televizyon kullanıcısının fazla olduğu alanlarda; bloklar veya birimler birbirleriyle yer altından bağlanır ve son kullanıcıya, uydu alıcısı kullanılmasına gerek kalmadan , TV görüntüsü ulaştırılmaktadır.

Bu sistem içinde kullanılmış olan sensormatic, kullanılan bölgelere ve yaşam alanlarına göre kanal sayısı ile sistem merkezi tasarlar ve kurulumunu gerçekleştirir. IPTV sistemleri özellikle müşterisi yoğun ve katma değerli servislerden gelir elde etmek isteyen veya çok noktalı TV hizmeti veren kurumlar tarafından tercih edilmekte ve alışılagelen Pay TV kavramını geride bırakarak bu alandaki tüm oluşum ve öngörülerin değişmesini ve gelişmesini sağlamıştır.

IPTV teknolojisi, gerek TV yayınlarının gerekse PayTV sisteminin geleneksel coaxial kablo yerine IP altyapısı (LAN) üzerinden TV’lere sunulmasına olanak sağlar.

WITH ÖZTEK TECHNOLOGY, YOU ARE ONE STEP AHEAD

How can we help?

You can contact us to find answers to your questions.

en_USEnglish
tr_TRTürkçe en_USEnglish